Prima pagină

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

reclamatie limaxXx

In jos 
AutorMesaj
osidav
- Membru Lifezone-
- Membru Lifezone-

Varsta : 22

MesajSubiect: reclamatie limaxXx   Lun Aug 17, 2009 10:02 pm

Nickul tau:-HeLL-[ManOwaR]
Data & ora:aprox 4:40 , August 17 , Luni
Nick jucator acuzat:lymaxXx
IP:nu am reusit sa il iau :-S
Poze:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Faza a fost ca el m-a injurat cu 2 zile inainte de toti ****** si raniti si a iesit de pe server , dupa aia inta saluta pe toti si eu vazand ca e ala care ma injurat , i-am dat gag 10 minute (cea ce mi se pare putin in comparatie cu gravitatea spuselor lui...)si dupa ce i-a expirat gagul m-a intrebat de ce -iam dat gag si i-am zis ca m-a injurat de toti ****** acum 2 zile.si de aicea a inceput sa ma injure,cum vedeti mai sus.A da , a si mentionat ca o sa faca cere de admin si ca pe mine ma reclama ca el n-a zis asa ceva (am dovada ca a zis in topicul celalat unde nu l-am prins bine ca iesise deja si +ca poza e mica dar se vede ca e el Smile )
Cand o sa faca cerere ganditiva bine daca il acceptati cu un asemenea limbaj.
love this community love this community love this community love this community
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
wasp
-G.Moderator -
-G.Moderator -

Varsta : 38

MesajSubiect: Re: reclamatie limaxXx   Lun Aug 17, 2009 10:22 pm

Monowar nu e nevoie sa reclami lumea daca esti admin,tu ii poti sanctiona! Din ce vad in poze si din ce miai spus tu acum cateva zile se pare ca ai perfecta dreptate! Limax ala daca va face cerere voi tine cont de ce sa intamplat si in plus cum sa te dai mare ca cica "te reclam*** si o sa ai admin la ***? I love you Doamne ce limbaj are,indiferent ce se intampla,chiar daca AI DREPTATE,nu ai voie sa injuri! Daca il mai prindeti pe server luatil la rost frumos sa vedeti ce explicatie da,dar la prima abatere ban permanent
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

reclamatie limaxXx
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prima pagină ::  LIFEZONE - Servere  :: hnsk.freedns.ro [hide-n-seek] :: Reclamatii-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog